Zpět na úvod
Nabídka
hostesek

pro Vás
na míru
Hostesky se
znalostmi

světových jazyků
Velký
výběr

hostesek
Hostesky a promotérky
Naše hostesky jsou sympatické, usměvavé, příjemné a profesionální. Hovoří několika světovými jazyky, mají pracovní zkušenosti z firemních akcí všeho druhu – konference, veletrhy, výstavy, galavečery, promo roadshow i VIP společenské události. Na jejich výběru si dáváme záležet - spokojenost klienta je pro nás hlavním měřítkem naší práce.
Více info
Hostesky na míru vaší akci
Zajistíme atraktivní a zkušené hostesky přesně na míru vaší akci. Naše hostesky jsou vám k dispozici v Brně, v Praze, ale i ve všech krajských městech ČR, stejně jako na Slovensku. Zajišťujeme i hostesky na zahraniční akce, zejména na veletrhy. Rádi vám připravíme nabídku přesně dle vaší poptávky, nicméně hostesky si můžete vybrat i sami z naší online databáze.
Více info
Produkce promo akcí
Nabízíme produkci roadshow, promo akcí a eventů na klíč. Produkční zázemí naší mateřské agentury vám garantuje profesionální řešení v oblasti grafiky, tisku, logistiky, technické produkce i zajištění atraktivního programu. Naše hostesky a promotéři pak budou ozdobou každé takovéto akce. Neváhejte nás oslovit s konkrétním zadáním.
Více info